Aktualności

Witamy na stornie Pomorskiego Okręgowego Związku Zapaśniczego


Puchar Polski Kadetów
w zapasach w stylu wolnym
Koronowo 08-10.03.2019 r.


W dniach 08-10.03.2019 w Koronowie odbyły się Puchar Polski Kadetów w zapasach stylu wolnym, w zawodach wystartowało 207 zawodników z 62 klubów. O to wyniki:



Kategoria 48
3. miejsce Cylka Paweł KS Bloczek Team Pelplin
7. miejsce Leszczyński Ariel KS Bloczek Team Pelplin



Kategoria 60
5. miejsce Slizewski Oskar KS Bloczek Team Pelplin
9. miejsce Gort Miłosz KS Bloczek Team Pelplin

Kategoria 65
2. miejsce Wróbel Szymon KS Bloczek Team Pelplin



Kategoria 80
5. miejsce Banaszak Jakub KS Bloczek Team Pelplin

Kategoria 92
5. miejsce Szyca Kacper KS Bloczek Team Pelplin

KLASYFIKACJA DRUŹYNOWA
1. miejsce Mazowsze Teresin
2. miejsce WKS Śląsk Milicz
3. miejsce ZKS Koszalin
4. miejsce KS Bloczek Team Pelplin

Mistrzostwa Wybrzeża Kadet - Junior
w zapasach w stylu klasycznym oraz Mini zapasy
Miastko 09.03.2019 r.


W dniach 09.03.2019 w Miastku odbyły się Mistrzostwa Wybrzeża Kadet – Junior w Zapasach Stylu klasycznym oraz Mini zapasy w zawodach wystartowało 105 zawodników z 8 klubów. O to wyniki:

MINI ZAPASY
Kategoria 21
1. miejsce Leonarczyk Oliwier FUNDACJA MORENA, Żukowo
2. miejsce Kondziela Nadia ZKS, Miastko
3. miejsce Kozłowski Szymon ZKS, Miastko
3. miejsce Biegun Wiktoria ZKS, MIastko



Kategoria 23
1. miejsce Rachota Kacper UNIA, Swarzędz
2. miejsce Kuciel Mateusz UNIA, Swarzędz
3. miejsce Rudnik Tola ZKS, Miastko

Kategoria 26
1. miejsce Labuda Tomasz GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Góral Kinga ZKS, Miastko
3. miejsce Piosik Alex UNIA Swarzędz
3. miejsce Skwierawska Małgorzata ZKS, Miastko
5. miejsce Jaworski Oliwier LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański
5. miejsce Ojowski Bartłomiej FUNDACJA MORENA, Żukowo
7. miejsce Kibort Gabriel ACHILLES, Kolbudy



Kategoria 29
1. miejsce Białasik Oliwier UNIA, Swarzędz
2. miejsce Synak Antoni ZKS, Miastko
3. miejsce Mydłowski Wojciech ACHILLES, Kolbudy
3. miejsce Nowak Filip UNIA, Swarzędz
5. miejsce Brodziński Leon ZKS, Miastko
5. miejsce Wiktorczyk Dawid ZKS, Miastko
7. miejsce Łykowski Ksawiery LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański



Kategoria 32
1. miejsce Remlein Patryk UNIA, Swarzędz
2. miejsce Rudnik Leon ZKS, Miastko
3. miejsce Gdaniec Witold ZKS GRANICA, Gdańsk
3. miejsce Fąs Jakub ZKS GRANICA, Gdańsk
5. miejsce Olszewski Filip ZKS, Miastko



Kategoria 35
1. miejsce Treder Szymon GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Zygmuntowicz Dawid ZKS, Miastko
3. miejsce Leik Paweł GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Tandecki Sebastian ZKS, Miastko
5. miejsce Dykta Szymon ACHILLES, Kolbudy
5. miejsce Stenka Hubert FUNDACJA MORENA, Żukowo
7. miejsce Kałuzińska Zuzanna FUNDACJA MORENA, Żukowo

Kategoria 38
1. miejsce Ditter Piotr LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański
2. miejsce Waszczuk Krzysztof FUNDACJA MORENA, Żukowo
3. miejsce Szatkowski Alex UNIA, Swarzędz



Kategoria 41
1. miejsce Cybulski Alan LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański



Kategoria 44
1. miejsce Czarnota Tymoteusz UNIA, Swarzędz
2. miejsce Micun Szymon ACHILLES, Kolbudy
3. miejsce Rugała Igor LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański
3. miejsce Sobkowiak Konrad UNIA, Swarzędz

Kategoria 52
1. miejsce Hełminiak Alan ZKS GRANICA, Gdańsk
2. miejsce Tylski Albert UNIA, Swarzędz
3. miejsce Weiher Dominik FUNDACJA MORENA, Żukowo



Kategoria 55
1. miejsce Zelewski Wiktor GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Ostasz Jakub ZKS GRANICA, Gdańsk



DZIEWCZYNY
Kategoria 32
1. miejsce Konkel Dominika GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Godzińska Aurelia GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Starszak Anna UNIA, Swarzędz
3. miejsce Matwijiszyn Tetiana ACHILLES, Kolbudy
5. miejsce Nowicka Wiktoria SPARTA, Dębica Kaszubska



Kategoria 48
1. miejsce Reiter Paulina GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Dykta Marta ACHILLES, Kolbudy



MŁODZIK
Kategoria 35
1. miejsce Leonarczyk Oskar FUNDACJA MORENA, Żukowo
2. miejsce Krobski Patryk UNIA, Swarzędz
3. miejsce Dobka Oliwier GKS CARTUSIA, Kartuzy
4. miejsce Andriejew Michał ZKS GRANICA, Gdańsk
5. miejsce Szarkowski Maciej LKS ŻUŁAWY. Nowy Dwór Gdański
6. miejsce Łata Fabian LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański



Kategoria 38
1. miejsce Niklas Karol GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Pituła Artur FUNDACJA MORENA, Żukowo



Kategoria 41
1. miejsce Regliński Filip FUNDACJA MORENA, Żukowo
2. miejsce Kibort Marcel ACHILLES Kolbudy
3. miejsce Kibort Michał ACHILLES, Kolbudy
4. miejsce Jakubowski Szymon ZKS GRANICA, Gdańsk
5. miejsce Skierka Bartosz GKS CARTUSIA, Kartuzy
6. miejsce Brodziszewski Wiktor UNIA, Swarzędz
7. miejsce Słupecki Michał GKJS Cartusia Kartuzy
8. miejsce Cieman Tyberiusz FUNDACJA MORENA, Żukowo
9. miejsce Lis Kacper GKS CARTUSIA, Kartuzy



Kategoria 44
1. miejsce Mendel Aleks UNIA, Swarzędz
2. miejsce Kałużny Michał UNIA, Swarzędz
3. miejsce Stachewicz Norbert ACHILLES, Kolbudy
4. miejsce Zięciak Maciej LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański
5. miejsce Żak Hubert UNIA, Swarzędz
6. miejsce Głodowski Antoni UNIA, Swarzędz



Kategoria 48
1. miejsce Kempiński Nicholas UNIA, Swarzędz
2. miejsce Micun Adam ACHILLES, Kolbudy
3. miejsce Ostasz Karol ZKS GRANICA, Gdańsk
4. miejsce Kania Wiktor SPARTA, Dębica Kaszubska



Kategoria 52
1. miejsce Tandecki Bartłomiej ZKS, Miastko
2. miejsce Szor Witold ZKS, Miastko
3. miejsce Sobkowiak Hubert UNIA, Swarzędz

Kategoria 57
1. miejsce Wolski Noe GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Gdaniec Igor ZKS GRANICA, Gdańsk
3. miejsce Wierzbiński Mateusz UNIA, Swarzędz
4. miejsce Kulik Krzysztof LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański
5. miejsce Gracz Michał UNIA, Swarzędz
6. miejsce Kubiak Adrian LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański



Kategoria 62
1. miejsce Stromski Eryk GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Leik Kamil GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Klein Bartosz LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański
4. miejsce Arent Hubert LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański



Kategoria 68
1. miejsce Ruszczyk Alex ZKS, Miastko
2. miejsce Karczewski Dominik GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Chlechowicz Jakub GKS CARTUSIA, Kartuzy



Kategoria 75
1. miejsce Myszk Jakub GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Serba Jan ZKS GRANICA, Gdańsk

Kategoria 85
1. miejsce Kukliński Adrian SPARTA, Dębica Kaszubska



KADET
Kategoria 65
1. miejsce Karaśkiewicz Kacper ZKS, Miastko

Kategoria 71
1. miejsce Sawicki Dawid FUNDACJA MORENA, Żukowo
2. miejsce Sawicki Nikodem FUNDACJA MORENA, Żukowo

JUNIOR
Kategoria 87
1. miejsce Zabłocki Piotr ZKS, Miastko
2. miejsce Kaczmaryk Karol ZKS, Miastko



KLASYFIKACJA DRUŹYNOWA
1. miejsce GKS CARTUSIA Kartuzy
2. miejsce UNIA Swarzędz
3. miejsce ZKS Miastko
4. miejsce FUNDACJA MORENA Żukowo
5. miejsce ZKS Granica Gdańsk
6. miejsce ACHILLES Kolbudy
7. miejsce LKS ŻUŁAWY Nowy Dwór Gdański
8. miejsce SPARTA Dębica Kaszubska



Puchar Polski Kadetów
w zapasach w stylu klasycznym
Warszawa 01-03.03.2019 r.


W dniach 01-03.03.2019 w Warszawie odbyły się Puchar Polski Kadetów w zapasach stylu klasycznym, w zawodach wystartowało 211 zawodników z 49 klubów. O to wyniki:



Kategoria 45
11. miejsce Chodorowski Błażej UKS AJAS przy S.P.16, Gdańsk - Orunia

Kategoria 48
1. miejsce Hovsepyan Gor GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Karaśkiewicz Kacper ZKS, Miastko



Kategoria 51
3. miejsce Skalik Piotr ZKS GRANICA, Gdańsk



Kategoria 55
11. miejsce Cudnik Konrad FUNDACJA MORENA, Żukowo

Kategoria 60
3. miejsce Drewa Andrzej GKS CARTUSIA, Kartuzy
18. miejsce Świrdzewski Adam UKS AJAS przy S.P.16, Gdańsk - Orunia



Kategoria 71
5. miejsce Hirsz Mateusz FUNDACJA MORENA, Żukowo
8. miejsce Dobrowolski Jakub ZKS, Miastko
16. miejsce Gorczyński Robert ZKS Granica Gdańsk
18. miejsce Szynszecki Dawid GKS Cartusia Kartuzy
23. miejsce Sawicki Dawid FUNDACJA MORENA, Żukowo
27. miejsce Godziński Olivier GKS CARTUSIA, Kartuzy

Kategoria 80
11. miejsce Sawicki Nikodem FUNDACJA MORENA, Żukowo
12. miejsce Balcerski Piotr UKS AJAS przy S.P.16, Gdańsk - Orunia
18. miejsce Miotk Błażej GKS CARTUSIA, Kartuzy

Kategoria 92
1. miejsce Zając Kacper ZKS Granica Gdańsk
3. miejsce Komorowski Patryk ZKS Granica Gdańsk



Kategoria 110
10. miejsce Szymczak Michał ZKS Granica Gdańsk

KLASYFIKACJA DRUŹYNOWA
1. miejsce Unia Racibórz
2. miejsce ZKS GRANICA, Gdańsk
3. miejsce Podlasie Białystok
6. miejsce GKS CARTUSIA, Kartuzy
16. miejsce ZKS, Miastko
26. miejsce FUNDACJA MORENA, Żukowo
36. miejsce UKS AJAS przy S.P.16, Gdańsk - Orunia

Międzynarodowy Turniej Dan Kolov - Nikola Petrov
w zapasach w stylu klasycznym
Bułgaria 01-03.03.2019 r.


W dniach 01-03.03.2019 w Bułgaria odbył się Międzynarodowy Turniej Dan Kolov - Nikola Petrov Seniorów w Zapasach Stylu klasycznym, w zawodach wystartowało 188 zawodników z 33 krajów. O to wyniki:

Kategoria 67 kg
1 miejsce Sahakyan Gevorg GKS Cartusia Kartuzy



Mistrzostwa Wybrzeża Młodzików o Puchar Burmistrza Kartuz
w zapasach w stylu klasycznym
Kartuzy 09.02.2019 r.


W dniach 09.02.2019 w Kartuzach odbyły się Mistrzostwa Wybrzeża Młodzików o Puchar Burmistrza Kartuz w Zapasach Stylu klasycznym, w zawodach wystartowało 115 zawodników z 10 klubów. O to wyniki:

MINI ZAPASY
Kategoria 26
1. miejsce Grigotyan David RUSSIA, Rus
2. miejsce Labuda Tomasz GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Żynda Korneliusz GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Kibort Gabriel ACHILLES, Kolbudy

Kategoria 29
1. miejsce Kłos Wiktor ZKS GRANICA, Gdańsk
2. miejsce Zaturski Piotr ZKS OLIMPIA, Elbląg
3. miejsce Świątek Antek ZKS GRANICA, Gdańsk
3. miejsce Fąs Natan ZKS GRANICA, Gdańsk

Kategoria 32
1. miejsce Rudnik Leon ZKS, Miastko
2. miejsce Potraz Jakub UKS AJAS przy S.P.16, Gdańsk - Orunia
3. miejsce Kąkol Robert GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Fąs Jakub ZKS GRANICA, Gdańsk
5. miejsce Kałuzińska Zuzanna FUNDACJA MORENA, Żukowo
5. miejsce Gdaniec Witold ZKS GRANICA, Gdańsk
7. miejsce Gawroński Oliwier MTS, Kwidzyn
8. miejsce Nowak Maciej MTS, Kwidzyn
9. miejsce Powęska Jędrzej MTS, Kwidzyn
10. miejsce Komorowski Maciej ZKS GRANICA, Gdańsk

Kategoria 35
1. miejsce Tandecki Sebastian ZKS, Miastko
2. miejsce Treder Szymon GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Leik Paweł GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Stencel Kwein GKS CARTUSIA, Kartuzy
5. miejsce Ponomarenko Egor RUSSIA, Rus

Kategoria 38
1. miejsce Tveritinov Matvei RUSSIA, Rus
2. miejsce Ditter Piotr LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański
3. miejsce Charliński Kamil LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański

Kategoria 41
1. miejsce Micun Szymon ACHILLES, Kolbudy
2. miejsce Fedotov Iaroslav RUSSIA, Rus

Kategoria 44
1. miejsce Stukachev Artem RUSSIA, Rus
2. miejsce Rugała Igor LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański

Kategoria 51
1. miejsce Hełminak Alan ZKS GRANICA, Gdańsk
2. miejsce Weiher Dominik FUNDACJA MORENA, Żukowo
3. miejsce Latawiec Stanisław ACHILLES, Kolbudy

Kategoria 55
1. miejsce Zelewski Wiktor GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Szyszko Jan ZKS OLIMPIA, Elbląg

Kategoria 60
1. miejsce Ostasz Jakub ZKS GRANICA, Gdańsk
2. miejsce Sąpur Oliwier ZKS GRANICA, Gdańsk

DZIEWCZYNY
Kategoria 36
1. miejsce Konkel Dominika GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Godzińska Aurelia GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Matwijiszyn Tetiana ACHILLES, Kolbudy
3. miejsce Stankowska Agnieszka GKS CARTUSIA, Kartuzy

Kategoria 48
1. miejsce Reiter Paulina GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Rygielska Kinga MTS, Kwidzyn
3. miejsce Powęska Hana MTS, Kwidzyn
3. miejsce Prabucka Oliwia MTS, Kwidzyn

MŁODZIK
Kategoria 35
1. miejsce Balcerski Kacper UKS AJAS przy S.P.16, Gdańsk - Orunia
2. miejsce Dobka Oliwier GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Andriejew Michał ZKS GRANICA, Gdańsk
3. miejsce Leonarczyk Oskar FUNDACJA MORENA, Żukowo
5. miejsce Szarkowski Maciej LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański

Kategoria 38
1. miejsce Dranko Aleksandr RUSSIA, Rus
2. miejsce Słupecki Michał GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Niklas Karol GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Łata Fabian LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański
5. miejsce Lis Kacper GKS CARTUSIA, Kartuzy

Kategoria 41
1. miejsce Jakubowski Szymon ZKS GRANICA, Gdańsk
2. miejsce Regliński Filip FUNDACJA MORENA, Żukowo
3. miejsce Kibort Michał ACHILLES, Kolbudy
3. miejsce Cieman Tyberiusz FUNDACJA MORENA, Żukowo
5. miejsce Kibort Marcel ACHILLES, Kolbudy
5. miejsce Stencel Kacper GKS CARTUSIA, Kartuzy
7. miejsce Skierka Bartosz GKS CARTUSIA, Kartuzy
8. miejsce Zięciak Maciej LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański
9. miejsce Baltakis Maksim RUSSIA, Rus

Kategoria 44
1. miejsce Dąbrowski Igor FUNDACJA MORENA, Żukowo
2. miejsce Wróblewski Kacper ZKS OLIMPIA, Elbląg
3. miejsce Bałdyga Stanisław ACHILLES, Kolbudy

Kategoria 48
1. miejsce Fukhs Ruslan RUSSIA, Rus
2. miejsce Musaev Ruslan RUSSIA, Rus
3. miejsce Micun Adam ACHILLES, Kolbudy
3. miejsce Książek Jan ZKS GRANICA, Gdańsk
5. miejsce Ostasz Karol ZKS GRANICA, Gdańsk

Kategoria 52
1. miejsce Tandecki Bartłomiej ZKS, Miastko
2. miejsce Siudak Przemysław LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański

Kategoria 57
1. miejsce Wolski Noe GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Burmistrov Aleksandr RUSSIA, Rus
3. miejsce Sienkiewicz Jakub UKS AJAS przy S.P.16, Gdańsk - Orunia
3. miejsce Leik Kamil GKS CARTUSIA, Kartuzy
5. miejsce Kubiak Adrian LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański
5. miejsce Gdaniec Igor ZKS GRANICA, Gdańsk
7. miejsce Klein Bartosz LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański

Kategoria 62
1. miejsce Stromski Eryk GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Foksha Andrei RUSSIA, Rus
3. miejsce Kulik Krzysztof LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański

Kategoria 68
1. miejsce Karczewski Dominik GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Wiśniewski Jan UKS AJAS przy S.P.16, Gdańsk - Orunia
3. miejsce Chlechowicz Jakub GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Ruszczyk Alex ZKS, Miastko
5. miejsce Golnał Patryk GKS CARTUSIA, Kartuzy
5. miejsce Golnał Seweryn GKS CARTUSIA, Kartuzy

Kategoria 75
1. miejsce Serba Jan ZKS GRANICA, Gdańsk
2. miejsce Zieliński Kacper LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański
3. miejsce Myszk Jakub GKS CARTUSIA, Kartuzy

Kategoria 85
1. miejsce Janzen Paweł GKS CARTUSIA, Kartuzy

KADET
Kategoria 45
1. miejsce Chodorowski Błażej UKS AJAS przy S.P.16, Gdańsk - Orunia

Kategoria 48
1. miejsce Karaśkiewicz Kacper ZKS, Miastko
2. miejsce Evseenko Aleksandr RUSSIA, Rus

Kategoria 51
1. miejsce Hovsepyan Gor GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Dera Leon GKS CARTUSIA, Kartuzy

Kategoria 55
1. miejsce Cudnik Konrad FUNDACJA MORENA, Żukowo

Kategoria 60
1. miejsce Mikhailov Semen RUSSIA, Rus
2. miejsce Wolski Natan GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Świrdzewski Adam UKS AJAS przy S.P.16, Gdańsk - Orunia

Kategoria 65
1. miejsce Mkhitaryan Narek GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce Grats Iaroslav RUSSIA, Rus

Kategoria 71
1. miejsce Hirsz Mateusz FUNDACJA MORENA, Żukowo
2. miejsce Mezinov Kirill RUSSIA, Rus
3. miejsce Sawicki Dawid FUNDACJA MORENA, Żukowo
3. miejsce Godziński Olivier GKS CARTUSIA, Kartuzy
5. miejsce Miniewicz Wojciech LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański

Kategoria 80
1. miejsce Dobrowolski Jakub ZKS, Miastko
2. miejsce Miotk Błażej GKS CARTUSIA, Kartuzy
3. miejsce Sawicki Nikodem FUNDACJA MORENA, Żukowo

KLASYFIKACJA DRUŹYNOWA
1. miejsce GKS CARTUSIA, Kartuzy
2. miejsce RUSSIA, Rus
3. miejsce ZKS GRANICA, Gdańsk
4. miejsce FUNDACJA MORENA, Żukowo
5. miejsce ZKS, Miastko
6. miejsce LKS ŻUŁAWY, Nowy Dwór Gdański
7. miejsce ACHILLES, Kolbudy
8. miejsce UKS AJAS przy S.P.16, Gdańsk - Orunia
9. miejsce ZKS OLIMPIA, Elbląg
10. miejsce MTS, Kwidzyn

Puchar Polski Seniorów
w zapasach w stylu klasycznym
Racibórz 01-02.02.2019 r.


W dniach 01-02.02.2019 w Raciborzu odbył się Puchar Polski Seniorów w Zapasach Stylu klasycznym, w zawodach wystartowało 87 zawodników z 19 klubów. O to wyniki:

Kategoria 60 kg
7 miejsce Drewa Nikodem GKS Cartusia Kartuzy
9 miejsce Mkhitaryan Narek GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 63 kg
5 miejsce Steffan Krzysztof ZKS Granica Gdańsk

Kategoria 67 kg
1 miejsce Sahakyan Gevorg GKS Cartusia Kartuzy
7 miejsce Mielewczyk Aleksander GKS Cartusia Kartuzy



Kategoria 77 kg
12 miejsce Hildebrandt Jakub GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 82 kg
5 miejsce Wołowicz Wojciech ZKS Granica Gdańsk

Kategoria 130 kg
5 miejsce Formela Rafał GKS Cartusia Kartuzy

Punktacja Drużynowa
1. miejsce Olimpijczyk Radom
2. miejsce AKS Piotrków Trybunalski
3. miejsce Unia Racibórz
4. miejsce GKS Cartusia Kartuzy
15 miejsce KKS Kartuzy

LINK DO KALENDARZA 2019: TUTAJ oraz w zakładce KALENDARZ IMPREZ
LINK DO KOMUNIKATU MISTRZOSTW WYBRZEŻA 2019: TUTAJ oraz w zakładce BIEŻĄCE KOMUNIKATY